Egzamin ósmoklasisty – język angielski

Martwisz się, jak Twoje dziecko poradzi sobie na egzaminie ósmoklasisty?

To częste zmartwienie rodziców posiadających dzieci na tym etapie edukacji. W końcu od jego wyniku zależy, czy dostanie się do wymarzonego liceum, a później na dobrą uczelnię.

Niestety, polski system kształcenia nie sprzyja efektywnemu przyswajaniu wiedzy. A format egzaminów jest tak nieintuicyjny i błędny metodologicznie, że nasze dzieci po prostu nie mają szans uzyskać dobrego wyniku – bez naszej pomocy.

Pomóż swojemu dziecku i zwiększ jego szanse na dobry wynik z egzaminu

Zrobimy to w przyjazny sposób, w miłej atmosferze, i z humorem! A Twoim dzieckiem zajmie się nie byle kto, tylko ja, Kasia Sielicka, doktor filologii angielskiej, z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu ósmoklasistów do egzaminu z języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty – język angielski

Intensywny kurs powtórkowy online

Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w przygotowywaniu ósmoklasistów do egzaminu z języka angielskiego, stworzyłam autorski intensywny kurs powtórkowy online, na żywo.

Kurs jest odpowiedzią na wszelkie braki polskiego systemu edukacji, i na luki w angielskim, które zauważam u obecnych ósmoklasistów.

Dzięki innowacyjnej formule, łączącej wymogi egzaminu z najnowszymi odkryciami neurolingwistyki, psychologii uczenia się i metodyki nauczania, Twoje dziecko powtórzy i usystematyzuje wiedzę z sposób skuteczny i przyjemny.

Kiedy?

Lektorka:

Katarzyna Sielicka

Zajęcia z Panią Kasią były chyba najlepszymi korepetycjami z angielskiego, jakie miałam do tej pory. Pełen profesjonalizm, swobodna atmosfera, nieszablonowe podejście do ucznia i sposoby na naukę. Dzięki temu byłam dobrze przygotowana do nadchodzących egzaminów z języka, które zdałam na 100% po pół roku przygotowań. Gorąco polecam każdemu!

Antonina Wojtarowicz

Pani Kasia jest najlepszym ekspertem przygotowania do egzaminów ósmoklasisty jakiego spotkałyśmy. Profesjonalna, rzeczowa, znająca wszystkie aspekty egzaminów, zawsze z uśmiechem. Jej lekcje były zawsze wspaniale przygotowane i ogromnie ciekawe. Komunikacja z panią Kasią jest zawsze szybka i rzeczowa a także miła. Z ogromną przyjemnością polecamy!

Sylwia, mama Klary

Każda lekcja to:

Cały kurs to:

Z humorem – czyli jak?

Lekcje odbywają się w przyjaznej, swobodnej atmosferze, sprzyjającej większej receptywności mózgu na nową wiedzę. Dzięki temu proces nauki jest dużo szybszy i wymaga mniejszego wysiłku ze strony ucznia. Po każdych zajęciach uczeń ma satysfakcję zdobytej wiedzy, poczucie osiągnięcia sukcesu, jest pozytywnie nastawiony do nauki i nie jest zmęczony.

A dlaczego z humorem? Bo mam doktorat z humoru!

(Tak, to ten sam doktorat, co z filologii angielskiej. I ten sam, co z językoznawstwa!)

Metodologia naukowa

Na kursie wykorzystuję moją wiedzę z obszaru psychologii uczenia się i językoznawstwa, nabytą podczas studiów magisterskich i doktoranckich

Korzystam również z 22 lat praktyki w uczeniu, i doświadczenia w pracy z ósmoklasistami.

Wiem, że Twojemu dziecku się nie chce. Wiem, że jest zestresowane i przerażone tym całym egzaminem. Wiem, że jest przemęczone nauką w szkole, zajęciami dodatkowymi, i korepetycjami.

 

Ósma klasa to teraz jeden z najbardziej stresujących okresów w życiu młodego człowieka. Z rozwojowego i psychologicznego punktu widzenia, egzamin 8-klasisty – i przygotowanie do niego – jest traumą. A organizm dziecka w tym wieku nie jest na nią gotowy.

Dlatego korzystam z całej mojej wiedzy z obszaru psychologii, metodyki i neurolingwistyki, aby ten stres zminimalizować, jednocześnie zapewniając efektywność nauki i skuteczność przygotowania do egzaminu. 

Twoje dziecko poczuje się zauważone, docenione i zaakceptowane. Lekcje będą przyjemnością, a nabyta wiedza zostanie utrwalona. Przećwiczymy wszystkie typy zadań egzaminacyjnych i nauczymy się myśleć jak egzaminator. Dzięki temu uczeń będzie pewny siebie i spokojny podczas egzaminu.

Jesienna promocja cenowa

Tylko teraz taniej.

Czas promocji ograniczony!

Na próbę

Pojedyncza lekcja


Przetestuj bez zobowiązań


75 zł  100 zł 


Pierwszy bonus: last-minute SOS


Drugi bonus: Minikurs majowy – exam practice (wartość bonusu: 1000 zł)

Cały kurs

Wybierz liczbę zajęć pozostałych do końca kursu


Miej z głowy formalności i zgarnij dwa prezenty


75 zł x ilość lekcji


Pierwszy bonus: last-minute SOS


Drugi bonus: Minikurs majowy – exam practice (wartość bonusu: 1000 zł)

LUB
kup kurs w wersji do pracy własnej
wideo + pdf

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów!

Bonusy

Przy zakupie pakietów możesz skorzystać z bezpłatnych bonusów!

Last-minute SOS

Minikurs majowy - exam practice

Pytania i odpowiedzi

TERMINY ZAJĘĆ

Nie ma problemu! Każdy kursant dostaje komplet materiałów, łącznie z odpowiedziami (po lekcji), dzięki czemu z łatwością nadrobi braki. Można się również umówić na dodatkową (płatną) konsultację indywidualną.

Nie. Planując kurs wzięłam pod uwagę harmonogram roku szkolnego. Spokojnie możecie wyjechać na długi weekend, Boże Narodzenie / Sylwester, ferie czy Wielkanoc. Nic nie przepadnie!

 1. 6 września 2021
 2. 13 września 2021
 3. 20 września 2021
 4. 27 września 2021
 5. 4 października 2021
 6. 11 października 2021
 7. 18 października 2021
 8. 25 października 2021

(Wszystkich Świętych – nie ma zajęć)

 1. 8 listopada 2021
 2. 15 listopada 2021
 3. 22 listopada 2021
 4. 29 listopada 2021
 5. 6 grudnia 2021
 6. 13 grudnia 2021
 7. 20 grudnia 2021

(27 grudnia – nie ma zajęć)

 1. 3 stycznia 2022
 2. 10 stycznia 2022
 3. 17 stycznia 2022
 4. 24 stycznia 2022

(ferie zimowe 31 stycznia-13 lutego – 2-tygodniowa przerwa)

 1. 14 lutego 2022
 2. 21 lutego 2022
 3. 28 lutego 2022
 4. 7 marca 2022
 5. 14 marca 2022
 6. 21 marca 2022
 7. 28 marca 2022
 8. 4 kwietnia 2022
 9. 11 kwietnia 2022

(Poniedziałek Wielkanocny – nie ma zajęć)

 1. 25 kwietnia 2022

W momencie tworzenia kursu, dokładne terminy egzaminu 8-klasisty nie są znane. Kiedy tylko terminy zostaną podane, zaplanujemy dla chętnych majowy minikurs, skupiony wyłącznie na ćwiczeniach egzaminacyjnych.

Kiedy tylko terminy zostaną podane, zaplanujemy dla chętnych majowy minikurs, skupiony wyłącznie na ćwiczeniach egzaminacyjnych. Kurs majowy jest darmowy dla zapisujących się na cały kurs wrzesień-kwiecień.

PROGRAM KURSU

Robimy te same tematy, ale w innej kolejności. Zaczynamy od tych, które są na końcu podręczników szkolnych, i do których nauczyciele zwykle nie docierają. Dzięki temu uczniowie każdy aspekt opracowują dwa razy – w szkole i na moim kursie – optymalizując proces zapamiętywania.

Nie. Materiały do kursu są moimi autorskimi opracowaniami i kompilacjami. Dzięki temu szansa, że uczeń natknie się na dokładnie takie samo ćwiczenie, jak w szkole, jest minimalna.
Liczba uczestników jest ograniczona, aby zapewnić każdemu uczniowi bezpośredni kontakt z lektorką, indywidualny feedback, i możliwość konwersacji po angielsku. Decyduje kolejność zapisów.

KWESTIE TECHNICZNE

Najważniejszym wymogiem jest dostęp do internetu. Zazwyczaj wystarcza zwykłe domowe wifi. Aby zapewnić najlepszą stabilność połączenia, polecam podłączyć urządzenie kablem do internetu, zamiast wifi.
Wszystkie urządzenia będą ok. Rekomenduję komputer – stacjonarny lub laptop. Praca będzie bardziej komfortowa dla oczu, i łatwiej będzie wpisywać odpowiedzi na przerabiane ćwiczenia.
Nie. Uczeń może uczestniczyć w zajęciach bez włączonej kamery. Przyjemniej jednak będzie, kiedy będziemy się nawzajem widzieli. Mogę wtedy również reagować na sygnały niewerbalne, kiedy ktoś zagubi się w toku lekcji i potrzebuje indywidualnej pomocy.
Nie. Jednak częścią zajęć są konwersacje w grupach 2-3 osobowych, pod bezpośrednim nadzorem lektorki. Pozwalają one utrwalić materiał lekcji, wykorzystując słownictwo i gramatykę z danego bloku tematycznego.

Do lekcji na żywo używamy Zooma, którego uczniowie zazwyczaj znają z okresu nauczania zdalnego w szkołach. 

Materiały przed i po lekcji będą przesyłane mailem w formacie pdf. Można je wydrukować, lub korzystać z nich w formacie elektronicznym.

Powtórki są w appce Quizlet, w formacie fiszek. Quizlet jest również znany większości uczniów. To appka na komórkę / tablet, działa również w wersji przeglądarkowej na komputerze.

Tak. Jeśli okaże się, że uczeń musi się spóźnić, po prostu klika link w mailu i dołącza do grupy później. Nie zakłóca to pracy reszty grupy.
Podaj email rodzica / opiekuna. W informacji zwrotnej otrzymasz prośbę o email i dane ucznia.

PŁATNOŚĆ

Nie. Usługi edukacyjne są zwolnione z VAT, więc podane ceny są cenami końcowymi.
Tak. Dostaniesz fakturę VAT ze stawką VAT “zwolniony”. Możesz wziąć fakturę na siebie lub na swoją firmę. A może na firmę Twojego pracodawcy?

Napisz do mnie: kasia@angielskizhumorem.pl

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!