Konsultacje indywidualne przez Skype

Konsultacje są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Czas trwania jednej konsultacji: 60 minut

Cena jednej konsultacji: 400 zł.

Podczas pierwszej lekcji:

Zarezerwuj termin, a potem opłać szybką, bezpieczną płatnością z Przelewy24.

Kasia Sielicka

Co zyskujesz?

Kasia Sielicka

Kasia Sielicka

Cześć! Nazywam się Kasia Sielicka.

Jestem doktorem filologii angielskiej i lektorką angielskiego online. Od 20 lat pomagam Polakom skuteczniej porozumiewać się po angielsku.

Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu – doskonale wiem, czego potrzebuje Twój angielski, abyś komunikował się wydajniej i skuteczniej.

Korzyści dla Ciebie

Mało Ci? 😉

Dzięki lekcjom ze mną zyskasz swobodę komunikacji w języku angielskim w pracy i w życiu prywatnym. W rezultacie zyskasz:

Skuteczność komunikacji – bo będziesz mówić płynnie i komunikatywnie. Dogadasz się i dostaniesz to, co chciałeś – a nie to, co z jakiegoś dukania odgadł Twój rozmówca.

Pewność siebie w mówieniu po angielsku – bo będziesz mówić poprawnie. Koniec z nieporozumieniami, bo użyłeś złego czasu, albo źle zaakcentowałeś słowo.

Sukces w pracy – jeśli pracujesz w korporacji międzynarodowej lub firmie zagranicznej, to doskonale wiesz, że jednym z najważniejszych kryteriów przy awansach, premiach i podwyżkach jest doskonała znajomość języka angielskiego. Świetnym specjalistą w swojej dziedzinie już jesteś, i tego nie zamierzam się uczyć. Za to zrobię z Ciebie świetnego użytkownika angielskiego :).

Swobodę w podróży – bez problemu dogadasz się na wyjeździe służbowym i wypoczynkowym.

Przyjemność czytania książek i oglądania filmów i seriali w oryginale. Czy wiesz, że Twój ulubiony serial dużo lepiej brzmi po angielsku?

Satysfakcję z nauki – po każdej lekcji będziesz widział konkretne postępy, co da Ci poczucie sukcesu i osiągnięcia (kojarzysz KPIs? właśnie o to chodzi! 😉 )

Moi uczniowie o mnie:

Sukcesy moich uczniów:

A do czego Ty potrzebujesz angielskiego?

Q&A - Pytania i odpowiedzi

Uczę angielskiego osoby na poziomach intermediate, upper-intermediate i advanced.

Niestety nie ucze osób zupełnie początkujących.

Tak, na dane podane przy wpłacie. Jeśli potrzebujesz na inne dane – wyślij mi maila.

Jeśli po pierwszej lekcji zdecydujesz się na kontynuację, to ustalamy wspólnie terminy lekcji, a następnie płacisz z góry za pakiet lekcji (zwykle za miesiąc z góry).

Nie. Postanowisz po pierwszej lekcji, czy chcesz kontynuować współpracę.

„Napisz do mnie maila: kasia@angielskizhumorem.pl. Możesz też umówić się na bezpłatną, 15-minutową rozmowę przez skype’a. W tym celu zarezerwuj lekcję, a w uwagach do zamówienia wpisz „bezpłatna konsultacja”. Rezerwacja jest na 60 minut, ale konsultacja potrwa 15″.

Jak zapisać się na lekcję?

1. Zarezerwuj termin.

2. Opłać lekcję wygodnym, szybkim przelewem lub płatnością kartą z Przelewy24 – 400 zł

3. Od razu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i wpłaty, oraz fakturę.